Повернення товару

Обмін (Повернення) придбаних в інтернет-магазині "www.vidcom.com.ua" товарів здійснюється за правилами, регламентованими законом про захист прав споживачів України.

Відповідно до законодавства України існують дві ситуації, в яких ви можете повернути куплений у нас товар:

 • Товар Вам не підійшов;

 • В процесі експлуатації товару протягом гарантійного терміну, був виявлений заводський брак;

Більш детально по кожній ситуації повернення (обміну):

1. Товар вам не підійшов – товар не має недоліків.

Просто він вам не підійшов за формою, кольором, габаритами, технічним характеристикам. Заміна товару на аналогічний у відповідності зі ст. 9 ЗУ «Про захист прав споживачів» можлива тільки при дотриманні наступних умов:

 • з дня придбання пройшло не більше 14 днів, не рахуючи дня покупки;

 • товар не був у використанні, тобто є новим;

 • збережені товарний вигляд, споживчі якості товару;

 • збережені ярлики, бирки;

 • збережений товарний чек;

Споживач має право купити будь-які інші товари, що є в наявності з відповідним перерахуванням вартості, або отримати назад гроші у розмірі вартості повернутого товару, або здійснити обмін товару на аналогічний при першому ж надходженні відповідного товару в продаж.

 

При поверненні грошей на товар розрахунки з покупцем проводяться виходячи з вартості товару на момент його покупки. Гроші повертаються покупцеві в день пред’явлення відповідної вимоги, а в разі неможливості повернення грошей в цей день – в інший строк за домовленістю сторін, але не пізніше ніж через 7 днів. У разі обміну та повернення товару належної якості ви оплачуєте витрати на доставку товару.

 

Вам буде відмовлено в заміні товару на новий (поверненні грошей), якщо:

 • з моменту покупки товару, що не має суттєвих недоліків, пройшло більше 14 днів;

 • товар, який не має суттєвих недоліків, не є новим, тобто був у використанні;

 • при перевірці якості продукту виявлені ознаки стороннього втручання (спроба ремонту) або порушені інші умови гарантійного обслуговування (механічні пошкодження та ін.);

 • відсутній документ, що підтверджує факт покупки товару (товарний чек) або елемент комплектації товару.

2. В процесі експлуатації товару протягом гарантійного терміну, був виявлений заводський брак (неякісний товар).

При необхідності перевірки якості товару може бути проведена експертиза, в процесі якої встановлюється факт не порушення покупцем гарантійних умов експлуатації товару. Максимальний термін перевірки якості товару відповідно до п. 6 ст. 8 ЗУ «Про захист прав споживачів» становить 14 днів. Якщо в результаті експертизи буде доведено, що недоліки виникли після передачі товару Покупцеві, в наслідок порушення ним встановлених правил використання та зберігання або транспортування, дії третіх осіб, або дії непереборної сили, вимоги споживача не підлягають задоволенню, а споживач зобов’язаний відшкодувати продавцю витрати на проведення експертизи (ст. 15 п.14 і ст. 17 п. 5 Закону «Про захист прав споживача»).

 

УВАГА: виробник залишає за собою право змінювати склад, комплектацію, колірну гаму товару, гарантійний період, технічні характеристики і т. д. без попереднього повідомлення. Тому опис товару на сайті: технічні характеристики, комплектація, індивідуальні властивості – можуть відрізнятися, містити неточності. Цікавлять вас характеристики уточнюйте, будь ласка, у оператора.

Якщо у Вас виникли будь-які питання, телефонуйте за контактними телефонами, вказаними на сайті vidcom.com.ua. А також пишіть нам на нашу поштову скриньку: info@vidcom.com.ua

© 2020 Інтелектуальні системи безпеки"www.VIDCOM.com.ua"

 ФОП Кандиба А.М.                                    Пріоритетний регіон обслуговування - Волинська область

 • Grey YouTube Icon
 • Facebook - Grey Circle