Блискавкозахист

Vneshnyaya_molniezashchita.png
Contra-2-316x295.png
коньковий-півкруглий-Niro-2-316x295.png

Функція системи блискавкозахисту - захист конструкцій від пожежі або механічного руйнування та людей у ​​будівлях від травм або навіть загибелі.

Система захисту від блискавки складається із зовнішньої та внутрішньої системи захисту від блискавки.

Функціями зовнішньої системи захисту від блискавки є:

 Для перехоплення прямих ударів блискавки через систему запобігання повітря

           Безпечно проводити струм блискавки до землі

           За допомогою провідникадля розподілу струму блискавки в землі

           За допомогою системи заземлення.   

 

Функція внутрішньої системи захисту від блискавки - запобігати небезпечному іскріння всередині конструкції.Це досягається встановленням рівнопотенціального зв’язку або підтриманням відстані розділення між компонентами системи захисту від блискавки та іншими електропровідними елементами всередині конструкції.

 

Еквіпотенціальний зв'язок блискавки зменшує різницю потенціалів, викликану струмами блискавки. Це досягається шляхом з'єднання всіх ізольованих струмопровідних частин установки безпосередньо за допомогою провідників або захисних пристроїв від перенапруг.

 

Чотири класи LPS I, II, III та IV визначаються за допомогою набору правил побудови, включаючи вимоги щодо розмірів, що базуються на відповідному рівні блискавкозахисту. Кожен комплект включає вимоги, що залежать від класу (наприклад, радіус сфери кочення, розмір сітки) та незалежні від класу вимоги (наприклад, перерізи, матеріали).

 

Для забезпечення постійної доступності складних систем інформаційних технологій навіть у разі прямого удару блискавки необхідні додаткові заходи, що доповнюють заходи захисту від блискавки , для захисту електронних систем від перенапруг.

Ми співпрацюємо із українською компанією LEO LIGHTMAN, котра спеціалізується на виробництві, проектуванні і комплексних поставках обладнання для систем блискавкозахисту та заземлення. Виробничі потужності зосереджені у м.Львів. Продукція виготовлена з матеріалів високої якості, гарячеоцинкована.
 
Наявний сертифікат відповідності на продукцію, проведені дослідження згідно європейського стандарту EN 62561.​ 
Замовити послуги по регіону Волинська область можна у нас
Clip-2-316x295.png
Фальцевий-2-316x295.png
Тринога-3-316x295.png
блискавкоприймач та система відводу.jpg
yovayovapolyvpl3система блискавковідводі
система кріплення та переходів.jpg
Блискавкоприймач-з-бетоном-3-316x295.png
система блискавковідводів даху житлового