Пошук

Будівництво міської системи відеоспостереження, продовження

Ніби проста задача - змонтажити 4 камери на черговому перехресті в межах програми "Безпечне місто". Воно дійсно так. Але цьому передувало близько трьох місяців підготовки. Огляд, планування, проектування, зведення кошторису, попереднє моделювання і, переробка всього проекту.... Знову те саме, але початок з моделювання та розрахунку...


Коли будуєш системи в публічних місцях усе має бути прораховано до дрібниць. Для цього моделюємо усе, щоб дуже оперативно провести усі комутаційні і монтажні роботи, не заважаючи руху транспорту і зробити безпечні умови проходу для людей. Ти маєш прорахувати: приїзд до об'єкту, який інструмент уже має лежати складений, що треба взяти впершу чергу, яким чином пробігти з драбиною, та яка послідовність підготовки вузлів кріплення і т.д.

А потім саме цікаве - усе те саме, тільки з відрізком кабелю більше кілометра і висотні роботи - як підчепити, як зробити "перекидку" через існуючі мережі, чим натягнути провіс більше 113 метрів, який саме тип.Зазвичай більшість моментів мусить вирішитися на тому місці і той же час! В тебе має бути підготовлено кілька типів кріплень, замовлено дубляж такого ж кабелю і зроблені підготовчі з'єднання... Ну менше з тим - все зроблено. І відстань в більше кілометра, десятка електроопор подолано за три дні "під ключ"!

Здивовані?

Три місяці підготовки маленького об'єкту і всього три дні монтажів на налаштувань.


До речі, було використано електроопори повітряної лінії обленерго, і дозвіл на використання підвісу "слаботочки" по них готувався близько трьох тижнів в паралель виготовлення проектно-кошторисної документації по формі...А це кілька зустрічей із місцевим керівництвом РЕСу, а потім подорож в обласну структуру із проектом для узгодження усіх моментів... Потім виконання спільно із представниками управління містобудування, РЕСу та поліції... Не очікували? Це власне правильна і зрозуміла усіма позиція та організація будь-яких робіт міського масштабу...


Так, чим закінчилася ця робота? Закріпили, протягнули, прикрутили камери... Далі налаштування і корекція зображення - це весело, цікаво не так просто! А далі - з'єднати цю ділянку із усіма камерами і "завести" їх на сервери місцевого відділку поліції, а також в паралель - обласний!)Програмування... Це найцікавіше та працевмістне дійство, де вже потрібно мати купу специфічних знань у сфері мережевого лабіринту. І в завершення - кінцевий результат. Результатом роботи на сьогодні стає те, що більше 60 камер у різних кінцях міста з'єднано в єдину систему. З них, порядку 48 є "розумними".Однак, по факту, цього дуже і дуже мало. Отож, аби всі були здорові, то все в нас вийде!) Адже курс взятий дуже правий і темп також!

37 перегляд0 коментар