Пошук

Пам'ятка сакральної архітектури кінця XII століття доповнилась сучасною системою безпеки.


Амвон церкви св. Василя (Ротонди)

За переказами, церква збудована в 992 році й висвячена на честь святого Василія, патрона Великого князя Київського Володимира, в подяку за перемогу над племінним об'єднанням хорватів. Зведена за короткий час особистим військом монарха.

Будівля центричного характеру в проекції складається з восьми конх і двох прямокутних прибудов від заходу (ґанку з дзвіницею). Перекриття восьмипелюсткове склепінчате, апсиди — конхове. Підтримується підпружними арками, розпір від яких сприймається розміщеними зовні невисокими контрфорсами. Віконні прорізи декоровані символічними зображеннями сонця і місяця. Північна стіна прикрашена кам'яним порталом, західна — перспективним цегляним.


Так як церква з 2000 років часто піддавалась нищенню та вандалізму, діючим настоялетем, отцем Тарасом, було прийнято рішення забезпечити пам'ятку архітектури сучасними технологіями захисту.

спроба проникнення в храм в листопаді 2019 року
спроба проникнути у храм через вікно

Рішення було однозначно підтримане керівництвом міста та залучено до робіт кілька структур. Окрім сучасного освітлення території храму, він оснастився якісним обладнанням охорони - було інстальовано систему відеонагляду та охоронну сигналізацію із світловою та звуковою індикацією, а також постійним он-лайн моніторингом як на відділку національної поліції так і віддалено сучасними гаджетами. При будь-якій спробі потрапити на територію храму - відбувається миттєва розсилка повідомлень вторгення залученим організаціям та певним особам.


Монтаж сучасного обладнання вимагав збереження автентичності будови та недопущення нищення будь-якого елементу фасаду чи конструкцій. Важливість та акуратність монтажу була основним чинником розробки даного проекту. Інсталяція 8-ми камер спостереження та прокладка інженерних комунікацій зайняла близько 4 днів. Усі елементи комунікацій були прокладені таким чином, щоб не порушити атмосфери спокою тисячолітньої будови - немає кабельних розтяжок та інших елементів, які б портили автентичність та туристичну привабливість будівлі.


UNV 4мпх камера та церква Св. Василія


Елементи безперебійного живлення, а також резервування подій продубльовано у кілька місць одночасно. Система повноцінно захищена та при будь-якій спробі втрутитися в роботу - миттєвими захищеними каналами зв'язку надсилає тривогу.


Цифрова система відеонагляду на базі обладнання ТМ "UNV" - інтегрується нами близько трьох років на різні об'єкти і зарекомендувала себе надійним, конкурентоспроможним продуктом. Смарт функції камер спостереження дають змогу отримати не тільки візуалізацію, але і аудіофіксацію різкого порушення "шуму".

фотоскрін Амвону церкви із аналітикою моторизованої камери

Система охорони підібрана однозначно вітчизняна. Це AJAX - найтитулованіша безпровідна система охорони у світі!!! Кілька типів захисту каналів зв'язку між обладнанням та кілька методів відправки повідомлень - забезпечують безпецендентний випадок проти "глушіння" та взлому. - Все миттєвим чином відправляється на охоронні служби, котрі якнайшвидше можуть приїхати на виклик.

Дякуємо за довіру та вибір vidcom.com.ua - як надійного та акуратного інсталятора систем безпеки у Західному регіоні України. Міркуємо, що із поставленим завданням справилися! Брати невеличку участь у цікавих історичних проектах - безцінний досвід.
процес демонтажу застарілого обладнання та монтажу сучасного


Замовлення якісного обладнання та монтажу проводиться за телефоном:

+38097 935 94 92


55 перегляд0 коментар