Пошук

Порівняльний огляд двох провідних виробників обладнання для відеоспостереження від VIDCOMy


Вийшов довгожданний "файтінг" порівняльного відео між ІР камерою Hikvision DS-2CD2020F-IW /4mm та Partizan IPO-2SP POe 2,8mm.

Камер від Хіка із ширококутним об"єктивом (2,8мм) по такому ціновому діапазоні ми не знайшли.

Сподобалося власне слот для картки пам"яті в Хіка, але нажаль втрачаємо на якості - світлочутливість гірша ніж у Парті - це можете порівняти на відео, де настройки ми поставили для кольорової зйомки уночі. У порівнянні тех.характеристик в Хіка 0,07Лк, в Парті - 0,01Лк.

Далі, відповідно фокусні відстані, які впливають на кут огляду - в Партіка більший кут. Для скептиків пояснимо, що камери підбиралися практично одинакового цінового діапазону і параметрів роздільної здатності - ціна Хіка, в еквіваленті Трампового доляра - +-83$, а Партіка - +-79$

Сподобалася зйомка Хіка при використання ІЧ підсвітки - досить контрастна, але в порівнянні не перекриває усю матрицю:

Щодо програмного забезпечення (ПЗ) і налаштувань - вони доступніші та зручніші в Партіка (до речі більше ширші), Хік потребує статики та прокидки портів, або підключення DDNS серверів.

Також, негативною стороною є те, що при активації Хіка, якщо згубите пароль - відправляйте на сервіс. Ми так і не змогли підключити ПЗ через QR-код. 1 рік гарантії.

Щодо Партізана - 3 роки гарантії, доступне ПЗ, підключення по Cloud, QR-код автоматично робить усі налашування:

Зйомка із камер в налаштування високої світлочутливості, в кольорі:

Hikvision

Partizan:

А, також додаємо Вам порівняльне відео між даними камерами:


76 перегляд0 коментар