Пошук

Відеоспостереження у навчальних закладах, як спосіб захисту дітей


Відеоспостереження в навчальних закладах - зовсім не рідкість в сучасній освіті. Такі заходи безпеки дозволяють як адміністрації, так і батькам учнів контролювати ситуацію навчального закладу вцілому.

Установка відеоспостереження в навчальних закладах не обмежується камерами всередині приміщень. Система спостереження за прилеглою територією дозволяє уникнути будь-якого виду загроз (насильство і поширення наркотиків і тд..).

Безпека учнів: Перш за все, система відеоспостереження, доповнена охоронною системою, - кращий захист від спроб проникнення в школу злочинних елементів. Камери, встановлені в прийомних приміщеннях, на входах і виходах з навчального закладу, в коридорах школи зафіксують будь-яку позаштатну ситуацію.

Варто відзначити, що камери відеоспостереження в школах, дит.садочках помітно дисциплінують вихованців і суттєво зменшують кількість надзвичайних подій. Зменшують кількість пропусків учнями занять.

Вирішення конфліктних ситуацій: Система відеоспостереження допоможе вирішити будь-яку конфліктну ситуацію як між учнями, так і між учнем і вчителем. Пов'язану з випадками агресії, вимагання, псування або крадіжки речей учнів або вчителів.

Контроль навчального процесу: Запис уроку може стати для батьків доказом, як високого професіоналізму педагогічного колективу, так і свідченням негативного ставлення їх дитини до навчання.

Такі заходи дозволяють адміністрації закладів оцінювати роботу педагогів і поведінку учнів, в результаті чого коригувати навчально-виховну програму.

Відтепер можна за розумну і обґрунтовану ціну придбати цифрову камеру із багатьма функціями, серед яких і відтворення звуку, що дасть змогу розібратися в конфліктних ситуаціях серед учнів, а також керівництву закладів корегувати роботу викладачів, завдяки функції SPEAK and TALK, віддалено спілкуватися із учнями, що безумовно дисциплінує увесь клас. А батькам мати змогу із роботи споглянути на своє чадо.

Нагадаємо, що недавно нами було підтримано грантовий проект із встановлення системи відеонагляду у одній із шкіл Волинського краю:

Короткий огляд камер, що були встановлені в даному навчальному закладі:


532 перегляд0 коментар