Пошук

Про перспективу малого та середнього бізнесу на 2017-й рік


Друзі-підприємці, друзі-фермери, друзі-директори та власники заводів та корпорацій!

Усі ми входимо в новий етап “покращення” малого та середнього бізнесу. Кому б, як не нам відомо усі ланки будівництва власної справи і просування її по горизонтах країни.

Через введення в дію чергових “нововедень і покращень”, зараз кожен із нас стоїть перед великим випробуванням втримати свою справу та працівників. Влада вимагає дати своїм підлеглим ще кращі умови для життя, підняттям зарплат. Але ми всі прекрасно розуміємо, що на сьогоднішній день, це можливо тільки за рахунок підняття цін на послуги та товари чи скороченням штату…задля виживання спільного проекту.

Так складається, що переважна більшість з нас, підприємців, вже подала документи на закриття власної справи (а це – салони краси, власники невеличких таксопарків, швеї і тд). Переважна більшість нас стоїть перед вибором скорочення штату працівників, реорганізацією підприємства. Дехто об’єднується навколо одного бренду і так намагається втримуватися “на плаву”.

У мене є одне питання: а чи наша “дорога”, “рентабельна” та ” економна” місцева влада на місцях, так само провадить свою реструктуризацію, чи вишукує вона економічну ефективність та продуктивність своїх, найнятих на наші кошти працівників? Чи буде ефективне управління у міських радах?

У Володимирі-Волинському, за останніми даними у міській владі засиділося близько 56 чоловік управління… Чи настільки всі вони ефективно працюють,як підприємці? Чи є потреба в такій кількості працівників?

Кожен з нас вже “+-” визначився із напрямком дій у новому 2017 році. А чи визначилися ті, які утримуються від надходжень до бюджету? Ефективне управління це не тільки бізнес… Будемо спостерігати чи ще більше будемо вимагати ефективності від них?


24 перегляд0 коментар