Пошук

Сервісна зона Устилузької митниці відтепер On-line (ЗМІ про нас)


Відтепер в онлайн режимі можна переглянути наявність черги до в’їзду на Устилузьку митницю.

14-го грудня на сервісній зоні перед в’їздом до міста Устилуг запрацювала камера відеонагляду за автомобільною чергою для перетину державного кордону, реалізована компанією "vidcom.com.ua" в особі підприємців Андрія Кандиби та Юрія Зайця.

Місцева влада Устилуга давно озвучувала бажання встановити камеру відеонагляду за сервісною зоною. Особливість камери в тому, що вона є в публічному доступі та належить громаді міста.

"Голова ОТГ звернувся до нас, і ми йому запропонували доступну за ціною та якістю ІР камеру британського бренду "Partizan" із Cloud-Storage сервісом он-лайн трансляції в реальному часі. Камера не потребує додаткових підключень до сервісів від провайдера інтернету, а також не є обмеженою у додаткових витратах на програмне забезпечення" - зазначив Андрій Кандиба.


Відео з сайту Устилузької громади.

Також, паралельно із трансляцією, камеру виведено для запису відеоряду на сервер Устилузької міської ради. В майбутньому та за бажанням, вона може бути безкоштовно виведена на пульт правоохоронних органів громади.

Ще планують встановити “громадські камери” при в’їзді до самого митно-пропускного пункту.

“Ми реалізовуємо програму “Безпечна громада”. Плануємо встановити декілька камер.

Сьогодні запрацювала перша, наспутна буде перед в’їздом на митницю. Зараз контроль за чергою здійснюють наші активісти і ми, впершу чергу, хочемо їх уберегти від різних нюансів і провокацій.” – розповів у телефонній розмові журналісту інтернет-видання "БУГ" Віктор Поліщук, голова Устилузької об’єднаної громади.

відеонагляд волинська область


1950 перегляд0 коментар