Пошук

Димогенератори URFog - не можна вкрасти те, чого не бачиш


За статистикою середній час успішного пограбування комерційного об'єкта становить від 1 до 2 хвилин. Це стосується як збройного нападу, так і злому приміщення. Час прибуття тривожної групи в кращому випадку - 3 хвилини, а, найчастіше, в умовах сучасного міста з його перевантаженим дорожнім рухом, виходить значно довше - до 10 хвилин. Тобто у грабіжників завжди є в розпорядженні певну кількість часу доступу до об'єкта пограбування, навіть в разі спрацювання охоронної сигналізації, за яке ніщо не здатне ефективно перешкодити їм активно діяти - за цей час зриваються замки, розкриваються двері, нейтралізується охорона, зламуються сейфи, відкриваються каси або виносяться цінне обладнання і товари.

Особливо в таких випадках страждають ті, у кого найбільше ймовірність за короткий час доступу завдати максимальної шкоди - прикасові зони, ювелірні магазини або автосалони. Проте, вже досить тривалий час в світі існують системи, які можуть зірвати будь-яку крадіжку або пограбування протягом буквально лічених секунд. За час свого використання ці системи показали 100% ефективність.

У чому, власне, принцип дії таких систем - засліпити нападника, позбавити його можливості бачити ті цінності за якими він прийшов. Не можна вкрасти того, чого не бачиш. У разі сигналу на спрацьовування (від системи або тривожної кнопки) пристрій вистрілює в зону, яка захищається великий обсяг густого, абсолютно непроникного для зору туману, який в найкоротші терміни заповнює всі приміщення.

Якими б фізичними можливостями не мали грабіжники і як би вони не були агресивно налаштовані, вони будуть налякані і дезорієнтовані. Швидко насувається стіна непроникного абсолютно незрозумілого диму змусить змінити плани і поспішно віддалиться будь-якого зловмисника. Навіть якщо злочинці вирішать залишитися і спробувати щось зробити - якась координована діяльність в подібному середовищі, коли не видно свою руку далі ліктя, неможлива. Туман неможливо нейтралізувати, прилади нічного бачення в ньому не працюють, тепловізори не дають можливості бачити обстановку і предмети, тільки живі об'єкти та джерела тепла. Відкриття вікон і дверей не допоможе, туман густий і щільний, і не вивітрюється.

Сам туман складається з частинок води і гліколю, абсолютно безпечний для дихання, що підтверджено європейськими сертифікатами. Не має запаху і не викликає подразнень, нешкідливий для техніки. Через деякий час (40-60 хвилин, а в закриті не провітрюваному приміщенні до 1,5 годин) туман сам по-собі розвіюється без сліду і осаду.

Надійне, ефективне і безпечне рішення щодо захисту, яке, без сумніву, у міру того, як потенційні споживачі будуть дізнаватися про нього, стане популярним і затребуваним.

Пропоновані димоохоронні генератори італійського виробника URFog є лідерами серед виробів світових конкурентів по головним вимогам, що пред'являються до подібних систем - швидкості викиду і густоті (візуальної непроникності) туману. Початковий пристрій лінійки генераторів Fast 03 1С вистрілює обсяг туману 250 м3 за 15 секунд. Топовий Fast 01 2С - 1800 м3 за 60 секунд. Генератори сумісні з будь-якими охоронними системами, можуть працювати як в режимі спрацьовування від централі, так і від тривожної кнопки. Вкрай прості в установці, вимагають мінімуму обслуговування, надійні, самодіагностуються і, в разі проблеми - сіла батарея, закінчується вміст балона з туманообразующей рідиною, відходить контакт спроба несанкціонованого втручання в роботу пристрою,- подають сигнал. Схема генератора працює від внутрішнього акумулятора. При відключенні центрального електроживлення генератори зберігають працездатність протягом 2 годин.

(с) http://fogsecurity.com.ua/


77 перегляд0 коментар