Пошук

Знайомство через фото із ІР камерою Partizan - IPO-VF4MP POe


Цифрова відеокамера від торгової марки Partizan виконана на матриці 1/3" американського виробника Omni Vision із максимальним дозволом запису в 4 Мпх - це 2592x1520 точок та швидкістю запису 15 кадрів в секунду.

Камера має досить масивний дизайн кронштейну та привабливий вигляд і містить у собі сильну ІЧ-підсвітку. При мінімальній освітленості вона дає змогу досягнути досить непоганого результату зображення. Дальність підсвітки 40м.

Для того, щоб можна було отримати бажаний результат картинки, дана камера оснащена регульованим об"єктивом (варіофокальний) із діапазоном руху лінз 2,8-12мм. Це дозволить виставити кут огляду камери, регулюванням зовні розміщених винтів, приблизити віддалені об"єкти спостереження без втрати якості зображення:

приклад зйомки при фокусній відстані 2,8мм, мережа магазинів офісної та мобільної техніки "КПІ", вул.Ковельська 108

приклад зйомки при фокусній відстані 12мм, мережа магазинів офісної та мобільної техніки "КПІ" , вул.Ковельська 108

Щодо функціональних можливостей, то покажемо меню налаштування корекції зображення. До речі, даний функціонал присутній у всій лінійці ІР камер даного виробника. Є досить зручним та зрозумілим у користуванні:

Крім даного меню, є також стандартне - яскравості, насиченості та різкості, що дає можливість виставити максимально якісну картинку як вдень (колонка зліва), так і вночі (правіше) окремо:

Про ряд стандартних налаштувань для Ір камер розписувати не будемо.

Габаритні розміри даної камери є досить таки пристойними - загальна довжина із кронштейном 280мм, діаметр і довжина кожуха 84мм*128мм, кронштейна - 84мм*152,5мм.

І неодмінним критерієм якісної зборки і матеріалу є вага - 750грам!

Камера пристойно виглядає на будь-якому приміщені чи об"єкті, а це неабиякий показник надійного відеоспостереження.

Погодьтеся - гарно встановлена камера відеонагляду привертає увагу та попереджує, що так само і гарно фотографує:

Наголосимо ще на одному моменті - нічна зйомка! Мінімальна світлочутливість камери у кольорі - 0,01Лк. Це досить збалансований показник комплектації цього цінового діапазону, який дає змогу відкорегувати камеру до будь-яких вимог, наприклад кольорової зйомки у ночі:

Зазвичай, інженери vidcomу налаштовують камери декілька днів та ночей. Це обумовлено надійністю та якістю надання послуг своєму замовнику. Ми максимально виставляємо усі параметри камери, для отримання чіткого і якісного зображення. Можемо це робити локально, а за згодою клієнта - віддалено, через мережу інтернет, задля досягнення бажаного результату і мінімуму надоїдливої присутності.

Нагадаємо, що vidcom.com.ua - надійний партнер для успішних людей!

Досить важливим питанням остається ціна камери.

Partizan і тут дивує - ціна від 2439грн (станом на 5 січня 2017року), що оставляє абсолютно усіх конкурентів із подібними параметрами далеко позаду.

Гарантія від виробника 3 роки!

Сертифікований представник

компанії Partizan у Волинській області

Андрій Кандиба


41 перегляд0 коментар