Пошук

Як полегшити управління організацією? Сучасні локальні мережеві системи.


У сучасному світі для швидкого вирішення актуальних завдань в бізнесі необхідне використання локальної або структурованої кабельної системи (СКС) в офісі, яка забезпечувала б швидкий і своєчасний вхід в електронну пошту, в локальну, обчислювальну і телефонну мережу, швидкий доступ до баз даних.

Локальна мережа — це один з різновидів комп’ютерних мереж, обмежена певною територіальною зоною. Зазвичай під локальною мережею розуміють сукупність пристроїв, що знаходяться в певних межах (будівля, кімната і т.д.).

Локальна система універсальна і всі її параметри закладаються ще на етапі проектування мережі.

Існують локальні та обчислювальні мережі, які поширені на кілометрові площі. Незважаючи на широкий діапазон покриття, вони також відносяться до локальних завдяки певній схемі їх побудови.

Більшість локальних мереж побудовані з використанням технологій Wi-Fi і Ethernet. Використовувати оптоволоконні кабелі в межах локальної мережі недоцільно, тому що звичайна вита пара надає вельми вражаючу швидкість передачі даних на невеликих відстанях.

Для створення сучасних локальних мереж використовується саме різне обладнання: мережеві концентратори, комутатори, маршрутизатори, бездротові точки доступу і так далі. Зазвичай класифікація типів локальних мереж здійснюється за способом їх адміністрування.

Вибір типу мережі залежить від того, яким чином вона управляється і яка схема використовувалася для її побудови. Якщо в локальній мережі використовується маршрутизація, то її рівень, як правило, дуже примітивний. Це обумовлено тим, що приватні локальні мережі здебільшого складаються з невеликої кількості комп’ютерів.

Зазвичай в межах локальної мережі використовуються певні діапазони IP-адрес. Внутрішні адреси використовуються для зв’язку комп’ютерів між собою в межах єдиної локальної мережі.

Вони недоступні для підключення з зовнішніх комп’ютерів.

Для запобігання виникнення конфліктів IP-адрес використовується протокол DHCP. Він дозволяє пристрою, що зв’язує декілька комп’ютерів в локальну мережу, видавати кожному ПК унікальний IP-адресу.

Для з’єднання між собою комп’ютерів, що належать до різних локальних мереж, використовується протокол VPN. Зазвичай даний канал з’єднує між собою два прикордонних маршрутизатора кожної мережі.

Як це організувати?

"Ми проводимо розрахунок ефективного використання робочого простору об'єкту, а також оптимізуємо взаємовідносини і зв'язок між різними службами і підрозділами, об'єднуючи їх в єдину мережу для зручності взаємодії і швидкого обміну інформацією.

До вирішення даного завдання ми підходимо комплексно. Ми самі робимо проектування системи, розрахунок необхідного устаткування, постачання його і монтаж на вашому підприємстві або офісі для створення Центру Обробки Даних (ЦОД)." - розповідає із власного досвіду партнер компанії www.vidcom.com.ua та бізнесмен - Омелян Юрій.

Ці елементи можуть потім включати в себе мережеве обладнання, сервери, системи зберігання даних, мережеві кабелі, системи безперебійного електроживлення, відеоспостереження, елементи пожежної сигналізації, систем контролю і управління доступом.

При цьому можна використати готові рішення для взаємодії з системами інформаційних технологій, що істотно впливає на оптимізацію витрат.

проектування локальної мережі

При установці локальних мереж ми використовуємо тільки перевірене і сертифіковане обладнання та матеріали від добре зарекомендованих виробників.

Монтаж, встановлення та тестування обладнання виконують наші технічні партнери, які мають великий досвід роботи в цій сфері.

Ми так само можемо зробити на вимогу клієнта сертифікацію встановленого обладнання, виписати гарантійний талон і надамо допомогу в обслуговуванні і технічній підтримці.


59 перегляд0 коментар