Пошук

Забезпечити безпеку свого майна менше розміру зарплати - можливо!


Сигналізація це перший крок до того щоб забезпечити безпеку майна.

Монтаж охоронної сигналізації вимагає серйозного підходу і високої кваліфікації інженерного персоналу. Адже від якості робіт залежить стійкість охоронної системи в подальшому, а також термін її без аварійної служби.

Ви вибираєте охоронну систему і серед безлічи пропозицій в інтернеті не можете вибрати яку саме? Ми допоможемо, по крайній мірі, дещо роз"яснимо і направимо до правильного вибору особисто Вас. Звичайно, Ви самі виберете найбільш кращий для себе варіант.

В першу чергу, Ви маєте визначитися, чи будете контролювати за охоронним об"єктом самі, чи довірите це охоронній фірмі. Це основний аспект, який регулює вибір типу і ціну системи.

Відповідно якщо самі, то це вийде дешевше і ринок тут доволі таки насичений.

Ми запевнюємо Вас, що будь-який із пропонованих сьогодні типів системи, виробників і комплектацій є абсолютно дієвими. Будь-який.

Але це залежить в першу чергу від технічного завдання чи вимог.

Відповідно, якщо нам потрібно поставити під охорону гараж чи дачу, на території якого знаходиться охорона, то простим вибором може бути звичайна "кричалка", і бажано якщо вона світло-звукова.

А ще краще, якщо сирена виносна чи зовнішня. Охорона чує, реагує, з палкою біжить, злочинець тікає (ну хто ж його знає, що у Вас стоїть). Єдиний мінус, не чуєте цього всього Ви. Максимум слухатимете історію "бувалого сторожа" :-))

Наступні насичення ринку це GSM-сигналізації. Абсолютна більшість пропозицій є гарним способом охорони приміщення. В основному такі системи будуються на безпровідникових елементах, на альтернативних джерелах живлення, або таких додатках.

Плюс таких систем - відсутність проводки кабелів сповіщення та живлення, легкість установки.

Окрім описаних вище критеріїв роботи звукової/світлозвукової сирен, GSM-система сповіщає Вас, через GSM модуль, у який вставлена зручна для Вас картка мобільного оператора.

Охоронна система спрацьовує в більшості випадків відразу, та через 1-2 секунди Ви отримуєте чи дзвінок від системи чи сповіщення. Різноманіття програмування дає змогу налашувати це будь-як. Окрім того, в більшості систем є можливість прописати до 9 абонентів, яких буде така система сповіщати чи то дзвінком чи то СМС. Хтось з Вас та й зможе прибути на об"єкт:-).

Окремими можливостями доступних за ціною систем є функціональна насиченість - ЖК дисплеї, додаткові світлодіодні клавіші, підключення додаткових провідних елементів і тд. А також саме повідомлення - в дешевших системах GSM просто сповіщає Вас про спрацювання якоїсь зони (датчика).

Насиченіші і дорожчі варіанти інформують Вас і про відключення 220В від централі, постановка/зняття з охорони і час їх, тд.. Вартістю ціни також є і додатки на смартфони із візуалізацією зон, станом датчиків, температурою приміщення.

Режим прослуховування об"єкту та двохсторонній аудіо зв"язок - можете покричати і Вас на об"єкті почують :-)) Окрім того, є можливості через зони охорони управляти певними електроносіями, але це вже більше елементи охорони "Розумний дім".

Дизайн та функціонал відіграє досить важливу функцію у виборі таких систем.

При придбанні охоронної системи у нас, в пакет послуг входить проектування, поставка обладнання, роботи по монтажу і пуско-налагодженні, а також сервісне обслуговування (за домовленістю). Однак ми можемо виконати монтаж і Вашої сигналізації, і за наданим Вашим проектом і використовуючи комплектуючі придбані і у інших компаній.

Наступні типи охоронних систем - провідні. Плюси таких систем в тому, що не потрібно слідкувати за станом акумуляторів в датчиках і щосезонної їх заміни (а це додаткові витрати). А також переважну більшість провідних систем використовують охоронні служби.

Такі системи, при бажанні можуть використовуватися як і попередні - особистий контроль, або ж виводити об"єкт під пультову охорону. А це вимає дотримуватися певних правил монтажу і проектування.

Всі ймовірні входи однозначно - під датчики охорони (вікна - датчики розбиття, датчики відкриття, комбіновані (звук-рух), двері - датчики відкриття, кімнати - датчики руху, інші датчики (периметральні))... Всі ці елементи в охоронній службі виводяться на пульт і при спрацюванні служба точно знає у якому приміщенні спрацювання - без цього ні одна служба об"єкт не візьме під охорону. Додатковими умовами може бути і відеоспостереження.

Відповідно перевага пультової охорони це реагування на події навіть без Вас (державна служба охорони) у Вашу відсутність прибуде на об"єкт і проведе профілактичні заходи, при потребі дасть "тягла" і оформить ймовірних злочинців. За такий функціонал:-)) Ви додатково платитимете щомісячну плату.

Що таке «професійний монтаж охоронної сигналізації»? Це грамотне розміщення датчиків, розумна прокладка кабельної мережі від датчиків до контрольної панелі, точна настройка пристроїв. Перед тим, як приступити до установки охоронної сигналізації, необхідно провести огляд приміщення і визначити оптимальне розташування сигнальних ліній, охоронних датчиків, контрольних панелей, сирен та інших пристроїв. Ми враховуємо всі побажання замовника, якщо звичайно, це не йде в розріз із технічними можливостями системи.

Установка охоронної системи, як і монтаж пожежної сигналізації, відбувається за заздалегідь складеним і затвердженим проектом. При проектуванні необхідно врахувати всі особливості будівлі, які можуть будь-яким чином вплинути на процес монтажу: утруднити або ж навпаки полегшити його.

Фахівці www.vidcom.com.ua виконають монтаж системи охорони на об'єктах різних форм власності. Ми маємо в своєму розпорядженні всі необхідні дозволи і можливості, а також досвід в установці охоронної сигналізації, як для приватних осіб, так і для підприємств.


85 перегляд0 коментар