Пошук

Незнайомець проник у будинок. Ви не повірите, що сталося потім.....


Якісні металеві двері, система доступу в будинок з допомогою електромеханічного замка та домофону, встановлено систему сповіщення проти несанкціонованого доступу. Відеоспостереження із чітким зображенням та додатково ліхтарі освітлення із датчиками руху... Система автоматичного відключення електроенергії при замиканні, протипожежні елементи, датчики підтоплення і температури...

Враховано усе, що можливо окрім стаціонарного охоронця...

Чи достатньо цього, щоб забезпечити спокійний сон та життя мешканців будинку, збереження майна?

Будете здивовані, але ми запевнимо, що ні....

Основними вимогами до будь-якої із елементів систем безпеки - це постійний моніторинг працездатності вузлів та елементів. Їх обслуговування, а також певний порядок дотримання правил.

Після встановлення будь-яких охоронних систем вашого помешкання необхідно подбати і про своєчасний контроль забезперебійним функціонуванням обладнання (стосується всіх систем)

Якщо на будинок накинули "око" так звані домушники, то комплекс заходів безпеки мусить працювати, як швейцарський дзигарок...

Якщо в будинку встановлений електромеханічний замок та доводчик дверей, - виходите з дому, не полінуйтеся оглянутися, щоб двері щільно закрилися (особливий період - зима). Ви мусите знати, що всі елементи мають виконувати свої функції!

Вразі, якщо на ваш розсуд, будь-який елемент не виконує своєї функції - в терміновому порядку телефонуйте до монтажної організації або ж майстра, котрий відповідає за це.

Система сповіщення та датчики - мусять працювати! Однозначно:-)) Першим повідомленням несправності є індикація на пульті охоронної системи.

Щодо систем відеоспостереження рекомендуємо хоча б раз на тиждень переглядайте відео із камер спостереження щоб упевнитися, що архів записів ведеться. Якщо не маєте змоги, чи не хочете - уся прикрість буде лежати на вашій відповідальності:-)) Ми надаємо вам повний цикл безпеки та он-лайн доступ до відео із будь-якого місця планети.

Старий та "бородатий" спосіб проникнення в будинок, у якому вже є перший елемент безпеки домофон із автоматичним відкриттям дверей, - це блокування елементу запору дверей - або ж "язичка". Для цього при відкритих дверях хуліган впихає монету в механізм.

В даному випадку, щоб безперешкодно проникнути у будинок ймовірному злодію, прийшлось впихнути монетку у електромеханічний замок, щоб заблокувати вільний хід запорного механізму.

Жителі це сприйняли, як звичайну несправність чи замерзання замку і весь попередній день спокійно залишали будинок "відкритим".

Завдяки небайдужості мешканця будинку і проханням додатково оглянути замок дверей, нами було виявлено саме цю причину. Ймовірно таким чином, планувалося пограбування в будинку.

Зайві іно-елементи були видалені, та замок і механізм повернулися у робочий стан.

Завдяки камерам спостереження, було виявлено особу, ймовірно приченту до даного втручання в безпеку будинку. Ніхто його із жителів будинку не знає.

Це проникнення в той час, коли Ви спите і підготовка до справи, коли Вас вже не буде вдома. Даний чоловік не є "заїзджим гастролером" отож опізнати його не має проблеми. А задати декілька питань, стосовно того, що він робив у приміщенні будинку, буде корисно.

Будь-ласка, будьте пильні та розумійте, що елементи безпеки допомагають Вам, а не виконують каральну чи фізичну функцію над хуліганами.

#домофон #відеонаглядЛьвів #незаконнепроникнення #камеринагляду #Іркамери #Partizan #tecsar #ajax #satel #satelУкраїна

100 перегляд0 коментар