Пошук

Формат відеозображення 4К і вище?


Індустрія відеобезпеки в її поточному стані продовжує бути однією з найбільш конкурентоспроможних, але, тим не менш, це не зупиняє зростаюче усвідомлення вигоди застосування 4K технології в цій сфері. Не так давно професіонали промисловості наполегливо працювали, щоб просунути новий 4K стандарт. На сьогодні обговорення в сфері відеобезпеки виходять за рамки традиційного HD. Зростає інтерес до технічних рішень з високою ефективністю, високою роздільною здатністю і чутливістю. Ці зміни дозволили виробникам переключити свою увагу на нові впровадження та продовжують вдосконалювати 4K технології.

Порівняння 4K і аналогових відеокамер


Аналогові відеокамери все ще сильні на бюджетних ринках, де основне міркування для вибору - це низька ціна. Навпаки, 4K і IP відеокамери визначають споживчий попит, коли в пріоритеті якість зображення і надійність. Однак, немає ніяких сумнівів, що 4K досить швидко стане новим стандартом в сфері безпеки.

Як технологія відеоспостереження, 4K значно випереджає аналогове відео. Воно може покрити великі зони огляду більш детально, "давши" більше інформації в зображенні, на відміну від зернистого аналогового зображення. Наприклад, це важливо для спостереження за парковками, вокзалами, аеропортами, шопінг центрами та ін. Більш того, одна 4К камера здатна покривати ту ж площу, що і чотири HD камери, при цьому даючи велику гнучкість і ROI (рентабельність інвестицій).

Що окрім чіткості і роздільної здатності?

4K - це більше, ніж отримання зображення. 4K відеокамери можуть бути легко інтегровані у вже наявні системи відеоспостереження. Вони мають високу чутливість, високу пропускну спроможність і кращу роздільну здатність - а це чіткість і якість отриманого зображення.

Люди стають більш цифровими в своєму повсякденному житті. Це і банківське обслуговування через інтернет, і інтернет покупки. Відеоспостереження теж не повинно відрізнятися. Кількість персоналу, що займається моніторингом камер спостереження, зменшується по всій Європі. Це пояснюється можливістю повсюдного отримання доступу до камер спостереження за допомогою смартфонів. Вартість 24/7 моніторингу камер відеоспостереження все ще досить висока і вона не завжди ефективна.

Які майбутні перспективи? 4K вже тут. А що ж далі? Наступний логічний крок для CCTV - це повна інтеграція з іншими системами, такими як аварійні сигнали і управління доступом, і це вже починає відбуватися. Камери, що доступні сьогодні на ринку, мають відповідні функції - аналітика, програмне забезпечення та аудіо можливості. Оскільки 4K розробляється як стандарт, воно вимагає інтерактивності і інтегрованості. Для втілення цього виробники розроблять необхідні технології. Деякі фахівці з безпеки пов'язують 4K датчики, щоб зробити 12K зображення, таким чином, чітке зображення знаходиться високо в списку пріоритетів. Очікувано, що індустрія безпеки продовжить вимагати найвищого дозволу, і дасть поштовх розвитку 8K технології в цій сфері. Рішення збираються стати більш «розумними», і у фахівців з безпеки буде доступ до ще кращого вирішення, ніж будь-коли раніше.

за даними сайту security-news.today


66 перегляд0 коментар