Пошук

Купили її за 155 доларів, але вона вразила неповторністю та вишуканими формами....


Досить цікава модель на ринку відеонагляду, камера Tecsar IPW-30M-40V-poe.

Сучасні IP-камери, в тому числі і дана модель, дозволяють знімати відео у високій роздільній здатності, що характеризуються відмінною деталізацією зображення. Камера обладнана допоміжною ІЧ-підсвіткою, дальність підсвічування до 40 м - це дозволяє фіксувати те, що відбувається в умовах слабкої освітленості. Варіфокальний об'єктив камери зі змінною фокусною відстанню 2,8-12 мм дозволяє найбільш оптимально підбирати розміри області відеоконтролю. Камера підтримує роботу з мережевими (NVR) і гібридними (HVR) відеореєстраторами.

IP-камера має циліндричний корпус з високим ступенем волого- та пилозахисту IP66, що дозволяє використовувати камеру в зовнішньому відеоспостереження. Якісно спроектований корпус оснащений кронштейном, який дає можливість зручно прикріпити камеру до будь-якої поверхні.

Також пристрій добре адаптовано до українського клімату і витримує істотні перепади температури, при цьому якість і швидкість відеосигналу залишаються стабільно високими. Камера розрахована на зовнішні інсталяції і ідеально впишеться в будь-який екстер'єр.

www.vidcom.com.ua - надійний партнер для успішних людей


55 перегляд0 коментар