Пошук
  • secur.ua

TECSAR ALERT - приходить на допомогу навіть забудькуватим людям


Сигналізація Tecsar Alert - це відмінний і доступний за вартістю варіант для охорони будинку, квартири, дачі, гаража або МАФу.

При цьому сигналізація настільки просто монтується, що встановити її зможе будь-хто! Для максимальної зручності використання централь сигналізації Tecsar Alert оснащена вбудованою клавіатурою і кольоровим РК-екраном. Дисплей візуально демонструє всі кроки по налаштуванню, що істотно спрощує настройку сигналізації навіть для тих, хто не дуже розбирається в техніці. Tecsar Alert вміє попереджати власника про всі підозрілі події: несподіване відкриття дверей або вікна, про підозрілий рух, про пожежу, витік газу або води. Це - дійсно універсальне рішення!

Навіть коли немає тривоги, але неспокійно на душі - ви буквально в будь-який час можете зателефонувати на сигналізацію і послухати, що відбувається в приміщенні!

Ще одна перевага Tecsar Alert - неймовірне зручність використання. Наприклад, якщо при приїзді додому або на дачу ви виявили, що у вас немає традиційного брелока для зняття сигналізації з охорони, це не проблема! Tecsar Alert дозволяє управляти сигналізацією з мобільного телефону - просто, легко і зручно! І захищеність на рівні - якщо, наприклад, до вас приїхали родичі або знайомі, ви можете відключити сигналізацію віддалено по телефону, щоб вони могли увійти, що не повідомляючи при цьому секретний код доступу.

Коли у вас розрядився акумулятор мобільного телефону, або дитина втратила свій телефон, а потрібно зателефонувати батькам - Tecsar Alert виручить і тут! Сигналізація дозволяє використовувати себе в якості звичайного мобільного телефону і дає можливість зателефонувати буквально на будь-який номер (за наявності грошей на рахунку SIM-карти, зрозуміло).

Завдяки елементам розумного будинку, Tecsar Alert приходить на допомогу забудькуватим людям, а також дітям. Просто підключіть до розумної розетки сигналізації подовжувач, з'єднаний з електроприладами: праскою, обігрівачем і т.п. І більше не потрібно переживати, чи вимкнули ви праску йдучи на роботу, чи не забули діти відключити електроприлади, відправившись в школу - ви просто відключаєте розумну розетку дистанційно зі смартфона і на корені вирішуєте проблему.

При цьому сама охоронна система Tecsar Alert не боїться відсутності напруги в електромережі! Вбудований акумулятор дозволяє охоронній системі зберігати повну працездатність навіть в разі перебоїв із зовнішнім електроживленням.

На Українському ринку ціна комплектів сигналізації Tecsar Alert починається від 2975 грн

за даними сайту партнера www.secur.ua


37 перегляд0 коментар