Пошук

Камери спостереження застерігають - куріння вбиває. Огляд Speed Dome AHD вiдеокамери Tecsar AHDSD-1M


Відеокамера AHDSD-1MP-40Vfl-18X являє собою дистанційно керовану роботизовану вуличну PTZ-камеру. Ця камера дозволяє здійснювати панорамне відеоспостереження в режимі реального часу з високим HD (720р) дозволом.

Перевага даної моделі полягає в можливості контролювати великі території навіть в повній темряві. Дальність нічної ІЧ-підсвітки у камери становить 40 метрів. Для якісного відеоспостереження на таких великих відстанях необхідний відповідний об'єктив. Камера комплектується об'єктивом з 18-кратним оптичним трансфокатором, що дозволяє "наблизити" і розглянути в деталях навіть сильно віддалені об'єкти. ІЧ-підсвічування зі значною дальністю дії і варіфокальний об'єктив дають можливість здійснювати відеоспостереження на великій площі, навіть в місцях не обладнаних джерелами освітлення або у випадках, коли світло з якої-небудь причини відключилося.

Камера здатна працювати з використанням широкого динамічного діапазону.Для отримання чіткого і контрастне зображення навіть в умовах слабкого освітлення камери використовується функція тривимірного цифрового шумозаглушення 3DNR.

Корпус камери по ступеню захисту від пилу і вологи - IP66. Конструкція камери розрахована на роботу в кліматичних умовах нашої країни, допустимий діапазон робочих температур від -20 до + 60 ° С. Керований об'єктив камери повертається на 360 градусів по горизонталі і на -0 ~ 90 градусів по вертикалі. Для автоматизації процесу відеоспостереження камери, вона підтримує до 4 зон патрулювання і до 50 фіксованих точок спостереження, між якими можна переключитися по заданому часовому інтервалі.

Підключення камери здійснюється BNC-роз'ємом аналогового відеовиходу, а також для управління PTZ функції (поворот, нахил об'єктива). Живлення камери здійснюється через стандартний для камер такого типу контактний роз'єм від будь-якого 12-вольтового джерела живлення, в т.ч. від мережевого адаптера або акумулятора. Максимальна потужність споживання електроживлення пристрою не перевищує 35 Вт (12В / 4А), з урахуванням роботи потужної ІЧ-підсвітки.


71 перегляд0 коментар