Пошук

Якісна, необхідна та доступна кожному. Камера 2017 року.....


IP-вулична камера Tecsar IPW-4M-30F-poe - цифровий пристрій призначений для побудови систем охоронного відеоспостереження. Камера працює в такий спосіб. Потрапляючий в об'єктив камери потік світла відбивається на світлочутливу CMOS-матрицю, сигнал з якої надходить на процесор камери. Процесор обробляє цей сигнал, оцифровує його, і вже оцифрований сигнал надходить в мережі передачі даних Ethernet або Інтернет. Через мережу відеосигнал з камери може бути переданий на мережевий відеореєстратор, комп'ютер або мобільний пристрій. В процесі обробки відеосигнал стискається за допомогою одного з алгоритмів компресії. Дана камера підтримує формати компресії H.264, H.265 і JPEG.

Сучасна IP-камера, в тому числі і дана модель, дозволяє знімати відео у високій роздільній здатності, цим характеризується відмінна деталізація зображення. Камера обладнана допоміжним ІЧ (інфрачервоним) підсвічуванням, дальність підсвічування до 30-ти метрів - це дозволяє фіксувати все, що відбувається в умовах слабкої освітленості. Камера підтримує роботу з мережевими (NVR) і гібридними (HVR) відеореєстраторами. IP-камера має циліндричний корпус з високим ступенем волого- та пилезахисту IP66, що дозволяє використовувати камеру в зовнішньому відеоспостереженні. Якісно спроектований корпус оснащений кронштейном, який дає можливість зручно прикріпити камеру до будь-якої поверхні. Також пристрій добре адаптовано до українського клімату і витримує істотні перепади температури, при цьому якість і швидкість відеосигналу залишаються стабільно високими. Камера розрахована на зовнішні інсталяції і ідеально впишеться в будь-який екстер'єр.

Матрица OmniVision OV4689
Кольорова, підтримує режим «день / ніч»; Розмір 1/3 '', 4 М, 2592x1520 пікселів; Преміум-дозвіл 4М; Швидке перемикання видеорежимів; Висока частота до 120 кадрів / с при записі Full HD (1080p) відео; Мінімізація ефекту розмитого зображення при русі; Низький показник рівня шумів; Стабільний рівень чорного; Зберігає стабільність характеристик і працездатність протягом тривалого часу і в широкому діапазоні температур; Працює при температурі навколишнього середовища від -30 до +85 градусів Цельсія; Робота з ІЧ-світлодіодами нічного підсвічування; Дозволяє отримувати чітку і насичену картинку, що відрізняється високим рівнем деталізації;
Процесор HiSilicon Hi3516D
Мультимедійний сигнальний процесор, спеціалізований для роботи з цифровим відеосигналом; Побудований на базі технології процесорів ARM Cortex-A7, широко використовує енергозберігаючі рішення; Тактова частота процесора - до 600 МГц; Обробка сигналу відео дозволом до 5М; Апаратно кодує і декодує потік відео в формати - JPEG, H.264 і H.265; Процесор виконує функції автоматичний контроль балансу білого, установка експозиції, придушення відблисків, усунення шуму на зображенні, корекція гами кольорів, корекція геометрії картинки, розширення динамічного діапазону, антітуманна функція, масштабування, поворот або дзеркальне відображення зображення і ін; Процесор обладнаний вбудований Ethernet-контролером і аудіокодеком, що дозволяє здешевити камеру, так як відсутня необхідність купувати ці компоненти окремо.
Особливості камери Tecsar IPW-4M-30F-poe
Оснащено матрицею 1/3 "OmniVision OV4689 високого розширення, що дозволяє успішно розпізнавати зображення навіть в умовах слабкої освітленості; Відеозапис: основний потік 4М (2592х1520) * 20fps, 3M (2048х1536) * 25fps; ДОДАТКОВИЙ ПОТІК 1280х720 або 704х576 * 25fps; Камера обладнана об'єктивом з фіксованою фокусною відстанню 3,6 мм; Камера оснащена 36-ма ІЧ-світлодіодами, які забезпечують якісну відеозйомку того, що відбувається в темний час доби; дальність ІЧ-підсвічування - до 30м; Камера виконана в металевому корпусі зі ступенем захисту від пилу і вологи IP66; Камера підтримує технологію PoE (живлення через Ethernet), що дозволяє подавати живлення на пристрій за допомогою того ж кабелю типу вита пара, за яким передається потік відео. Таким чином, немає необхідності прокладати до камери два окремих кабелю - живлення і передачі даних; Камера має зручно структурований графічний інтерфейс. Доступ до графічного інтерфейсу здійснюється через веб-браузер і захищений паролем, що дозволить уникнути несанкціонованого доступу до налаштувань і управління камерою.

63 перегляд0 коментар