Пошук

Установка камер для розпізнавання автономерів


Технології програмного розпізнавання номерів автомобілів і осіб людей, стають все більш затребувані. Наприклад, автоматичне розпізнавання номерів автомашин може використовуватися як компонент системи контролю доступу, для організації білінгових систем платних парковок, автоматизації пропуску автомобілів або для збору статистичної інформації (повторні візити в ТРЦ або на мийку, наприклад).

Все це під силу сучасному інтелектуальному ПО. Що ж потрібно для реалізації подібної системи? В принципі, не так і багато - відеокамери, що задовольняють певним вимогам і відповідний інтелектуальний програмний модуль. Наприклад, ПО "AutoTRASSIR" або більш бюджетний "НомерОК"

Про це все ми розповімо у кількох блогах до даної статті. І саме головне, ми будемо демонструвати не одного єдиного, розрекламованого та дорогого виробника, а іншого, який справляється із задачею на рівні, а функціонал є не гіршим і не лишнім.


Як правильно вибрати цифрову відеокамеру, здатну формувати якісне відеозображення, необхідне для програмного розпізнавання номерів автомобілів, як правильно розмістити камеру та власне налаштування її для управління виконавчими пристроями - це все ми опишемо в наступних статтях!


53 перегляд0 коментар