Пошук

Хмарний сервіс для камер PARTIZAN


Partizan Cloud Storage - це сервіс, що дозволяє записувати відео, що працює на хмарних серверах Partizan. За допомогою даного сервісу можна записувати і переглядати потокове відео з IP камер або аналогових реєстраторів, без використання локальних сховищ. Переваги хмарного зберігання даних: Реєстратор або комп'ютер не перебуває на території об'єкта. А значить не потрібно забезпечувати його фізичну безпеку, безперебійне живлення, кліматичні та інші умови експлуатації; Можливості звичайного реєстратора обмежені спочатку числом апаратних каналів для аналогового сигналу. Більше ніж 4, 8 або 16 відеоканалів він не зможе обробити. А до хмарного реєстратору можна підключити одну, п'ять, сімнадцять чи будь-яку іншу кількість камер; Більше не потрібно заздалегідь розраховувати місткість жорсткого диска! Досить вказати хмарному відеореєстратору скільки днів необхідно зберігати запис кожної обраної камери, а необхідний обсяг сховищ надасть хмарний сервіс; Записи на хмарних серверах постійно дублюються так, що ваш архів відеоспостереження не загубиться, в разі виходу з ладу обладнання; Відеопотоки з підключених до сервісу камер можна транслювати на сайт. Технічні особливості: Для додавання пристрою в хмару необхідно вказати його MAC адресу (можна знайти на упаковці або пристрої), його логін і пароль; Хмарний сервіс буде працювати навіть якщо в мережі використовується динамічні IP адреси; Немає необхідності налаштовувати мережеве обладнання. Хмарні технології все зроблять за Вас! Працює навіть на повільному з'єднанні з Інтернет! Хмарні камери Partizan використовують не більше 1 Мбіт / с з пропускної спроможності мережі.

Програмне забезпечення: Partizan Cloud Storage для iPhone / iPad доступний для безкоштовного завантаження в App Store Partizan Cloud Storage для Android доступний для безкоштовного завантаження в Play Market Веб версія поки що знаходиться в розробці Як можна спробувати сервіс в реальній роботі? Partizan Cloud Storage вже працює! Для апробації сервісу необхідно оновити вбудоване програмне забезпечення Вашого пристрою (прошивку) і встановити мобільне програмне забезпечення. Наступні дії в мобільному додатку (розділ «Допомога»). Додаток Partizan Cloud Storage має простий і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, оформлений в приємній «хмарній» темі. Познайомимося з основними його можливостями і зовнішнім виглядом вікон. Інтерфейс і установка Процес підключення до Partizan Cloud Storage і використання його можливостей починається на стартовій сторінці додатка, там же розташована кнопка «Help», яка дозволить моментально ознайомитися з функціоналом системи.

Як зареєструвати користувача і пристрій в сервісі: Перш за все, користувачеві в сервісі Partizan Cloud Storage потрібно пройти процедури особистої реєстрації та авторизації.

Додавання камер в сервіс: Наступна дія: підключення камер до сервісу. ПО пропонує досить просту процедуру додавання камер в сервіс Partizan Cloud Storage. Її першим кроком є ​​оновлення пошивок, що до додаються камер. Самі пристрої реєструються за своєю унікальною MAC адресою, ні локальний, ні глобальний IP адреси для цього процесу не потрібні. Крім того, в форму можна внести тип, найменування обладнання і часовий пояс, в якому воно розташоване. Далі, необхідно вибрати тарифний план виконання записи в хмарне сховище, задати ім'я користувача і пароль авторизації камери. Для застосування змін і внесення камери в список пристроїв, підключених до Partizan Cloud Storage, необхідно перезавантажити її. Сервіс Partizan Cloud Storage підтримує практично весь модельний ряд IP камер Partizan Як використовувати інтерфейс управління камерами: У Partizan Cloud Storage можна переглянути список зареєстрованого в сервісі обладнання та ознайомитися з його онлайн статусом. Інтерфейс даного вікна дозволяє в один клік перейти до перегляду живого відео з вибраного пристрою або в архів його записів.

Одним жестом на сенсорному екрані мобільного пристрою можна відкрити кнопки керування приєднаними камерами, що дозволяють редагувати їх параметри або взагалі видалити з сервісу. Інтерфейс сторінки має кольорові елементи для полегшення і прискорення його візуального сприйняття: відключені камери позначаються сірої піктограмою; використовують хмарні сховища, але активні пристрої, отримують сіру кнопку запуску живого відео. Навіть якщо камера не перебуває у мережі, то користувач сервісу має можливість переглянути її відеоархів. Як переглянути живе відео: Перегляд живого відео з камери виконується всього одним кліком! Під час програвання відео можна робити миттєві знімки екрану, зберігаючи зацікавили кадри в фотоальбом свого смартфона / планшета. Перегляд живого відео не виключає одночасної відеозапису з цієї камери. Її можна запустити прямо в ході демонстрації ролика. Як переглянути та програти архівні записи:

Для прискорення пошуку потрібного запису можна виконати первісний запит, задавши проміжок часу, в якому він гарантовано знаходиться. Результати пошуку подаються у вигляді 30-хвилинних відрізків для зручності навігації в них.

Точний пошук цікавить діапазону відеозапису всередині обраного відрізка виконується аналоговим повзунком. На його часовій шкалі ділянками різного кольору відзначаються тривоги і події, зафіксовані камерою. В ході перегляду архівного відеозапису можна робити знімки екрану, які будуть зберігатися локально в накопичувачі смартфона / планшета. Зворотний перехід на сторінку пошуку можливий в будь-який момент програвання ролика.

За даними сайту виробника Partizan.ua та власним досвідом www.vidcom.com.ua

#Partizan #камериуВолодимиріВолинському #камеринагляду #відеонаглядЛьвів #Іркамери

85 перегляд0 коментар