Пошук

Безпека міста - моя безпека


Твоє місто , твій мікрорайон - це теж твій будинок. Так, цей пункт багато хто не розуміє, але вчитися ніколи не пізно.

Так вийшло, що яким би не було місто, містечко, селище чи вуличка, акуратний мікрорайон - він завжди з чимось сусідить. Плюс завжди є п"яно-життєрадісні, святковохитаючі і «це ж діти». Це якщо забути про домушників, наркоманів, цілеспрямованих злодіїв і розбійників...

Класичні методи захисту - установка укріплених дверей; установка домофону; інсталяція "консьєржки"; організація відеоспостереження над входами, на поверхах та по-периметру, встановлення сигналізацій оповіщення простих, "китайських" для себе))), пультових під охорону, розстановка "бодігардів" навколо чи оплата послуг охорони.......

А як же, щодо організації "Містечко під наглядом", "Безпечне місто - наш дім", "Наша громада охороняється"?????

Варіантів безліч, море класних проектів, безкінечний порив ідей в безпеку - все можна зробити, маючи трішки бажання та як-не-як, фінансів...

В результаті, на сьогодні, нам всім відомо - майже всі спроби поліпшити суспільну ситуацію зарізаються сусідами методом слоненяти: «а нафіга вони нам потрібні».

Ой-йой-йой..... Як це би не звучало, але хтось та й мусить брати ініціативу у власні руки і забезпечувати в першу чергу себе, - свій двір, свій будинок, під"їзд.......квартиру... Але коли в сусіда "біда", ну того, якому "не треба скидатися", слідчо-оперативна група, із очима "Кота Шрека" стукає Вам у двері і просить "посприяти, допомогти". Ну як тут відкажеш. В принципі можна, тільки тоді ви вогор під"їзду №1))))))

Треба розуміти, - безпека, це глобально не дороговартісно, це не страшно. Це корисно і в порівнянні - необхідний крок. Тим більше - всі ціни можна порівнювати, а кращих інсталяторів вибирати із портфоліо робіт і можливостей.

Ооооо, Ви знаєте як би мені хотілося б жити у місті і не боятися дитину відправляти в магазин, на "вечорниці". Не хвилюватися, як вона в школі...... Я МАЮ ДОСТУП ДО ВІДЕОКАМЕР В БУДЬ-ЯКИЙ МОМЕНТ і В БУДЬ-ЯКОМУ МІСЦІ.... Зайшов, в залежності від можливостей камери, привітався он-лайн із з нею, а вона щоб мені помахала ручкою і разом з друзями покричали "в камеру"))))).

Хочеться, вийти у вечір в місто і насолодитися прогулянкою із коханою, знаючи що я "під наглядом" в будь-якому сквері, вуличці. Хочу, не чекати "удару по голові" з-за кутка, а вільно дихати..... Знаючи, що моя поліція, моє місто мене охороняє, бо я йому потрібен....

Однак, якщо включити хоча б мозочок і подумати, насправді можна досить невеликими вкладеннями отримати дуже ефективний результат.

Що толку від камер, якщо за ними ніхто не дивиться? А якщо і є камери, що толку від них? Правильна відповідь на це питання дозволить схилити сусідів до згоди, і поліпшенню обстановки.

Камери наповнені якимось психологічним ефектом, мотивуючим тих, хто в цілому адекватний, але розслаблений по життю.

Головне, не тільки камери, але ще і таблички «ведеться відеоспостереження» на видних місцях. Однак, якщо ви сподіваєтеся тільки на цей пункт - можна вішати НЕ камери, а муляжі. Обійдеться дешевше, а толку стільки ж. А ще можна тільки табличку.:-))

За камерами треба дивитися. Але якщо немає виділеної людини, то наявність камер стає тягарем для кого-небудь. Міркування «щось станеться - знайдемо на записі, розбивається на першому ж «щось сталося».

Чому? По-перше, тому що те, що сталося «щось» повинно бути дуже великим. Це вже або розбій, або відчутний вандалізм, або крадіжка. Загалом, щось таке, що викличе не просто «млинець знову» а - «треба розбиратися».

По-друге, як тільки ти почнеш шукати це щось, це буде чи не першим випадком, коли Ви будете знайомитися з інтерфейсом рекордера. Тобто не знаєте куди тикати, що дивитися.

І найцікавіше - добре, якщо буде відомо число, коли це "щось" відбулося. Переглянути день на звичайному DVR - це треба мати некислий вже досвід перегляду, інакше це буде довго, виснажливо і безрезультатно.

P.S. Спеціально для хронічно упоротих зрадофілів, невизнаних геніїв і псевдоШерлоків, які не орієнтуються в налаштуваннях систем безпеки і специфіці роботи відповідальних органзацій, розпишемо, що: жителі отримують доступ тільки для перегляду он-лайн та при потребі для перегляду відео. До зміни налаштувань немає доступу ніхто і записи також ніхто не видалить. Це підвищує довіру між мешканцями.:-)) Місце розміщення обладнання може бути у важкодоступних загальних вузлах, або ж сховане - усе за вимогами замовників:

Щодо систем відеоспостереження рекомендуємо: хоча б раз на тиждень переглядайте відео із камер спостереження щоб упевнитися, що архів записів ведеться. Якщо не маєте змоги, чи не хочете - уся прикрість буде лежати на вашій відповідальності:-))

Будь-ласка, будьте пильні та розумійте, що елементи безпеки допомагають Вам, а не виконують каральну чи фізичну функцію над хуліганами.

І ще, для всіх бажаючих, для керівників установ, підприємств, голів ОСББ, мешканців....... на наступному тижні буде

ВЕБІНАР-семінар на тему "Безпека міста- моя безпека"

в офісі "VIDCOM" у м. Володимир-Волинський, вул Ковельська 99,

де ми, на нашому великому (без перебільшення) досвіді, розповімо та зосередимо Вас на моментах організації безпеки. Запрошуємо! Детальніше коли і на котру на сторінці Андрія Кандиби чи vidcom comua у FACEBOOK!


152 перегляд0 коментар