Пошук

ЗМІ про нас: Ми встановили ще одну камеру-робот з публічним доступом!


На сайті Володимир-Волинської міської ради з’явилася можливість в режимі онлайн побачити центральну площу міста.

Зокрема, днем раніше, розпочалися роботи з реалізації встановлення камер вуличного відеонагляду по Програмі “Безпечне місто”. Так на перетині вулиць Ковельської та Шевченка встановили 3 камери відеонагляду, одну з яких виводять в онлайн доступ.

“Через Прозоро були проведені торги, які виграв місцевий підприємець – Андрій Кандиба. Вчора були проведені монтажні роботи, а сьогодні завершуються налаштування. Ми та поліція задоволені якістю зображення. Зараз необхідно докупити для правоохоронців телевізійне обладнання. Досить давно, також, громадськість висловила думку, щоб зробити деякі камери у вільному доступі. Ми вирішили, що першою стане камера на головній площі міста. Зараз ще є проблема з інтернетом у самому відділку. У них зараз Укртелеком, і ми будемо вирішувати на якого провайдера змінити.” – прокоментував Ярослав Матвійчук, перший заступник міського голови.

Додамо, що виконавець робіт також наголосив, що безперебійна трансляція можлива за наявності якісного інтернету.

“Камера, яку вивели в онлайн доступ, це камера-робот. Для неї спеціально прописується маршрут точок за якими вона веде нагляд. Ця камера може фіксувати як загальну панораму, так і знімати окремі місця та фокусуватися на них. Сподіваюся проблему з інтернетом вирішать найближчим часом і всі жителі Володимира-Волинського зможуть оцінити її роботу.” – розповів Андрій Кандиба.

джерело: інтернет-видання "БУГ"


44 перегляд0 коментар