Пошук

Чим приваблюють наших клієнтів цифрові системи відеоспостереження?


З кожним днем все популярнішими стають цифрові системи відеоспостереження. Кількість користувачів як серед підприємств, фірм та організацій, так і серед приватних осіб, які віддають свій вибір на користь цифрового відеоспостереження, значно збільшується. Вони прагнуть організувати ефективну, але в цей же час просту і зручну у використанні, систему відеоспостереження за допомогою цифрових камер відеоспостереження.

Звичайно ж, багатьох цікавить питання — завдяки яким переваг цифрові камери відеоспостереження поступово обходять аналогові пристрої, які так широко поширені серед користувачів уже багато років?

Зрозуміло, найголовнішою перевагою цифрових пристроїв, яке складно не помітити, є висока якість отриманого зображення. По-перше, такий результат ми бачимо завдяки тому, що для цифрових камер характерно висока роздільна здатність картинки. Якщо порівняти зображення з найкращого аналогової відеокамери і з цифрової камери відеоспостереження середнього класу, то рівень якості картинки з останнього пристрою буде краще. Звичайно ж, це сприяє збільшенню навантаження на мережу передачі відеосигналу.

Так як якість зображення з цифрових пристроїв вище, то і обсяг отриманих даних буде також більше, а, відповідно, потрібно подбати про варіант зберігання архіву. В даний час існує багато фірм-виробників, які займаються випуском обладнання, що працює з різними видами компресії: MPEG-4, Motion JPEG, Н.264. Найбільш поширений формат — це Н.264. Він здатний забезпечити хорошу якість картинки, але при цьому обсяг відеоінформації не буде надто великим. Деякі користувачі взагалі не розглядають ніякі формати, крім Н.264. Завдяки використанню цього формату немає необхідності у великих витратах на придбання якого-небудь устаткування для зберігання інформації, а також немає великого навантаження на мережу.

Крім того, при використанні цифрових пристроїв на зображенні відсутні шуми. Це вважається досить істотним достоїнством такого обладнання. Користувачі, які працювали з аналоговими камерами відеоспостереження, помічали, що на зображенні було видно багато шуму, контури об’єктів не були чіткими, а загальна якість зображення залишало бажати кращого. Цифрові пристрої дають можливість повністю виключити шум на зображенні за допомогою функції шумозаглушення. Такі технології зробили якість зображення значно краще.

Крім того, сучасні ip камери відеоспостереження дають користувачеві вести спостереження в онлайн режимі, маючи з обладнання тільки одну камеру. Така можливість відкривається користувачеві завдяки віддаленого відеоспостереження через інтернет. А якщо є ще й бажання зберігати всі відеозаписи і мати до них цілодобовий доступ в будь-якому місці і з будь-яких пристроїв, то тут використовується такий сучасний сервіс — хмарне відеоспостереження. При підключенні ip камери до хмарного сервісу, наприклад Cambat, користувач отримує цілодобовий доступ до камер відеоспостереження у режимі реального часу, а також може віддалено дивитися архівні записи, які зберігаються в хмарі.

Усі ці дії він може робити з допомогою свого смартфона, в якому буде встановлено спеціальний додаток Cambat, робить хмарне відеоспостереження ще простіше і зручніше. В цілому, сучасні технології здатні зробити набагато ефективніше процес відеоспостереження з використанням невеликої кількості обладнання, а також трудових і фінансових витрат.


15 перегляд0 коментар