© 2018 Інтелектуальні системи безпеки"www.VIDCOM.com.ua"

ФОП Кандиба А.М.

  • Grey YouTube Icon
  • Facebook - Grey Circle
Please reload

Нещодавні пости

Сервісна зона Устилузької митниці відтепер On-line (ЗМІ про нас)

05.01.2017

1/1
Please reload

Вибрані пости

Сервісна зона Устилузької митниці відтепер On-line (ЗМІ про нас)

Відтепер в онлайн режимі можна переглянути наявність черги до в’їзду на Устилузьку митницю. 

 

 

14-го грудня на сервісній зоні перед в’їздом до міста Устилуг запрацювала камера відеонагляду за автомобільною чергою для перетину державного кордону, реалізована компанією "vidcom.com.ua" в особі підприємців Андрія Кандиби та Юрія Зайця.

 

Місцева влада Устилуга давно озвучувала бажання встановити камеру відеонагляду за сервісною зоною. Особливість камери в тому, що вона є в публічному доступі та належить громаді міста.

"Голова ОТГ звернувся до нас, і ми йому запропонували доступну за ціною та якістю ІР камеру британського бренду "Partizan" із Cloud-Storage сервісом он-лайн трансляції в реальному часі. Камера не потребує додаткових підключень до сервісів від провайдера інтернету, а також не є обмеженою у додаткових витратах на програмне забезпечення" - зазначив Андрій Кандиба.

Відео з сайту Устилузької громади.

 

Також, паралельно із трансляцією, камеру виведено для запису відеоряду на сервер Устилузької міської ради. В майбутньому та за бажанням, вона може бути безкоштовно виведена на пульт правоохоронних органів громади.

 

Ще планують встановити  “громадські камери” при в’їзді до самого митно-пропускного пункту.

 

“Ми реалізовуємо програму “Безпечна громада”. Плануємо встановити декілька камер.

Сьогодні запрацювала перша, наспутна буде перед в’їздом на митницю. Зараз контроль за чергою здійснюють наші активісти і ми, впершу чергу, хочемо їх уберегти від різних нюансів і провокацій.” – розповів у телефонній розмові журналісту інтернет-видання "БУГ" Віктор Поліщук, голова Устилузької об’єднаної громади.

відеонагляд волинська область

 

 

 

 

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Наші соцмережі
Пошук за тегами