© 2018 Інтелектуальні системи безпеки"www.VIDCOM.com.ua"

ФОП Кандиба А.М.

  • Grey YouTube Icon
  • Facebook - Grey Circle
Please reload

Нещодавні пости

Сервісна зона Устилузької митниці відтепер On-line (ЗМІ про нас)

05.01.2017

1/1
Please reload

Вибрані пости

TECSAR ALERT - приходить на допомогу навіть забудькуватим людям

29.03.2017

Сигналізація Tecsar Alert - це відмінний і доступний за вартістю варіант для охорони будинку, квартири, дачі, гаража або МАФу.

 

 

 

При цьому сигналізація настільки просто монтується, що встановити її зможе будь-хто! Для максимальної зручності використання централь сигналізації Tecsar Alert оснащена вбудованою клавіатурою і кольоровим РК-екраном. Дисплей візуально демонструє всі кроки по налаштуванню, що істотно спрощує настройку сигналізації навіть для тих, хто не дуже розбирається в техніці.

Tecsar Alert вміє попереджати власника про всі підозрілі події: несподіване відкриття дверей або вікна, про підозрілий рух, про пожежу, витік газу або води. Це - дійсно універсальне рішення!

 


Навіть коли немає тривоги, але неспокійно на душі - ви буквально в будь-який час можете зателефонувати на сигналізацію і послухати, що відбувається в приміщенні!


Ще одна перевага Tecsar Alert - неймовірне зручність використання. Наприклад, якщо при приїзді додому або на дачу ви виявили, що у вас немає традиційного брелока для зняття сигналізації з охорони, це не проблема! Tecsar Alert дозволяє управляти сигналізацією з мобільного телефону - просто, легко і зручно! І захищеність на рівні - якщо, наприклад, до вас приїхали родичі або знайомі, ви можете відключити сигналізацію віддалено по телефону, щоб вони могли увійти, що не повідомляючи при цьому секретний код доступу.

Коли у вас розрядився акумулятор мобільного телефону, або дитина втратила свій телефон, а потрібно зателефонувати батькам - Tecsar Alert виручить і тут! Сигналізація дозволяє використовувати себе в якості звичайного мобільного телефону і дає можливість зателефонувати буквально на будь-який номер (за наявності грошей на рахунку SIM-карти, зрозуміло).


Завдяки елементам розумного будинку, Tecsar Alert приходить на допомогу забудькуватим людям, а також дітям. Просто підключіть до розумної розетки сигналізації подовжувач, з'єднаний з електроприладами: праскою, обігрівачем і т.п. І більше не потрібно переживати, чи вимкнули ви праску йдучи на роботу, чи не забули діти відключити електроприлади, відправившись в школу - ви просто відключаєте розумну розетку дистанційно зі смартфона і на корені вирішуєте проблему.

 

При цьому сама охоронна система Tecsar Alert не боїться відсутності напруги в електромережі! Вбудований акумулятор дозволяє охоронній системі зберігати повну працездатність навіть в разі перебоїв із зовнішнім електроживленням.

 

 

 

На Українському ринку ціна комплектів сигналізації Tecsar Alert починається від 2975 грн

 

за даними сайту партнера www.secur.ua


Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Наші соцмережі
Пошук за тегами